Голова Закарпатської ОДА Полосков прокоментував релігійний конфлікт на Рахівщині

Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА: ”Порушення закону в будь-якому вигляді – неприпустимо, має бути розслідувано, і винні – покарані”.

Уночі, 10 січня у с.Ділове Рахівського району здійснено підпал житлового будинку та гаража.

Одразу після отримання заяви, було зареєстровано кримінальне провадження і розпочато розслідування. Крім того, організовано цілодобове чергування в с.Ділове.

”Багато місцевих жителів припускають, що підпали можуть бути пов’язані з ситуацією навколо Свято-Успенського Храму в с.Ділове. За рішенням суду Храм має бути переданий громаді Православної Церкви України, і в даний час йде процес виконання судового рішення – до 22 січня встановлено термін для добровільної передачі Храму громаді ПЦУ. Поліція забезпечує громадський порядок на території Храму, щоб не допустити загострення ситуації і порушень процедури виконавчого провадження.
Який би мотив не був у людей, причетних до підпалів і порушення спокійного мирного життя наших громадян, вони повинні понести за це покарання. Усе, що зараз відбувається в с.Ділове, знаходиться під особистим контролем Олександра Шляховського – начальника Поліції Закарпатської області.
У даному випадку абсолютно неприпустимі звинувачення поліції в бездіяльності або безвідповідальності”.

Прес-служба поліції надала щодо підпалу наступний коментар:

«10 січня, близько 2-ої години ночі до поліції надійшло повідомлення про злочин в селі Ділове Рахівського району.
На місце події оперативно прибули місцеві поліцейські, які з’ясували, що вогнем пошкоджено будинок заявників, а саме металопластиковий підвіконник та скло на віконній шибці.
Попередньо встановлено, що невідома особа кинула скляну пляшку у вікно будинку потерпілих, внаслідок чого зайнявся підвіконник. Вогонь було локалізовано господарями самостійно, без залучення пожежної техніки”.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 194 Кримінального кодексу України, тобто умисне знищення або пошкодження майна.

Працівники поліції вживають всіх необхідних оперативних заходів для встановлення всіх об’єктивних обставин злочину та причетних до нього осіб. Слідство у справі триває.

Нагадаємо, на Тячівщині згорів житловий будинок, вогонь гасили одразу три пожежні авто.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*