Гороскоп по-закарпатськи на 2022 рік для всіх знаків Зодіаку

ІАА Закарпатський ДІАЛОГ пропонує дещо незвичний астрологічний прогноз на Новий 2022 рік – жартівливий і написаний на закарпатському діалекті. 

ОВЕН
Доста прятати голову в пісок, вже прийшов час щось робити. Сись Новий 2022 рік буде похожий вам на трамплін до ваших мрій. Но свої безбашенні мрії ви маєте придумати у першів половині года. А вже у другів – будете получати кайф от того, що у вас всьо получилося. Та никайте там не сидіть, а мрійте тай щось робіт!

ТЕЛЕЦЬ

3ірочки кажут, ош Тельці у сьому Новому 2022 році будуть чуствоватися дуже одинокими. Вто канєшно не означає ош вас лишит ваша друга любима половинка, вто означає ош вам просто треба найти мало часу і на себе. Вам вже треба зайнятися тим, чим дуже давно хочете, но все не маєте часу. Якраз 2022 гід ідеально для того подходит. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Східний гороскоп на 2022 рік: що чекає на кожен знак китайського календаря

БЛИ3НЮКИ

Всьо, чим ви будете заниматися у сьому Новому 2022 році буде мати феєричний результат. Всьо, що би ви не робили, получиться просто бомбезно. А з кінця весни і аш до середини осени у вас буде просто пік активності. Ви аш самі офігієте від себе, і своїх амбіцій. Прийшов час показати своїм цімборам, колегам, шефови, сусідам і кумовам всьо, що ви годни.

РАК

Астрологи кажут, ош у Раків буде дуже бурхлива лічна жизнь. Всякі там мусі-пусі, гора романтики, круті знакомства, нереальні емоції – вто всьо про вас у сьому 2022 Новому годі. Типир вам треба бути готовим до всього, і даже до того, чого щи раньше у вас не було. Ліпше не противитися тому, що вас уже чекат, бо результатом ви будете дуже і дуже довольні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо знаки Зодіаку, від яких чоловіки втрачають голову

ЛЕВ

У сьому Новому 2022 році американські горки отдихают, бо то що передбачили Царям-Левам астрологи – то просто бомба. Початок года у вас канєшно буде такий собі, не дуже. Но, вже з середини весни ви себе реалізуєте по повнів. Ваш Бос буде просто в шоці від вас і вашої роботи, а ваша друга любима половинка наконец-то прозріє і офігіє лише від того, що ви такий бомбезний на сьому світі є. 

ДІВА

3ірки кажут ош для вас ниє нич невозможного. Хотя, ви і самі про вто знаєте, а ко ще сумніваєся, то у сьому Новому 2022 році точно в тому ся переконає. Бо вто всьо, що у вас получиться зробити, точно дасть вам більше енергії, сил, май-май много гроши і бомбезних емоцій. Тому вам треба братися за самі круті проекти свої жизні, бо результатом ви 10000000% лишитеся довольні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, які знаки зодіаку найбільше вакцинуються від COVID-19

ТЕРЕ3И

Ваша тактичнічність і дипломатичність поможут вам у сьому Новому 2022 році як николи. Особливо вто відчує ваш кошельок… і кармани. Короче, кить одним словом, заробите дуже много гроши. Їх буде до такої степені много, що із усіх карманів вни будут випадовати, а сейф, що вже казати про кошельок, просто не буде закриватися. 

СКОРПІОН

Вам ліпше йти гет уттіть, де вас не цінять. Міняйте всьо, що вам ся не любит. У сьому Новому 2022 році ви даже можете открити якоєсь своє діло, якоє буде приносити вам грошики. Но, кить всьо встигнете зробити його до кінця осени, то буде всьо бомбезно і будете дуже щасливі. Тому, вам ліпше не сидіти, а придумати щось крутоє та такой іти робити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Астрологиня назвала знаки зодіаку, схильні до алкоголізму

СТРІЛЕЦЬ

3ірочки кажут, ош вам було би добре уменшити свої самолюбство і впертість. Йсе відноситься і до свої другої любимої половинки, і до свої роботи. У сьому Новому 2022 році не забувайте, ош ви не самі у сів жизні – у вас є сім’я, цімбори, колеги, сусіди, шеф тай кумове, тому не треба забивати на них болт, а будьте добрі уділіт їм хоть чуть-чуть свої уваги.

КО3ЕРІГ

Астрологи обіцяют, ош всі ваші бажання сього Нового 2022 року збудуться. Тому вам би треба подумати, що май-май сильно хочете у першу чергу. А кой подумаєте, обов’язково напишіть їх всі на листочок, вто дуже важно. Йсе Чорний Водяний Тигрик нагородит вас за ваш позитив, прземленість, практичність і послідовність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три найбільших оптимісти за знаком зодіаку: дарують гарний настрій іншим

ВОДОЛІЙ

У вашів жизні дуже много всяких людий, крутих і не дуже, – члени сімї, цімбори, колеги, сусіди, кумове… Всі би вни хотіли хоть мало вашої уваги, но у вас як усе ниє на ни на кого часу, окрем себе. У сьому Новому 2022 році вам треба бути з ними більше, чим у прошлому році. Більшості з них дуже треба вашу поддержку тому не будьте великими егоїстами, а взамін вам точно буде мир. 

РИБИ

Сись Новий 2022 рік – йсе точно ваш час. 3а що би ви ся не взяли, получиться просто ідеально. Круто буде, бо Чорний Водяний Тигрик принесе вам дуже много гроши, феєричні емоції та гору амбіцій. Но не бійтеся, а сміло ймайтеся за їх реалізацію, бо всі вни нереально класні. В результаті ви будете мати такоє, якоє щи нигда не мали. А всі будут вам лиш завідовати.  

ЕКСКЛЮЗИВ

Нагадаємо, найбільш ревниві жінки серед знаків зодіаку.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*