‘‘Хочуть залякати людей’’: Закарпатці бурхливо обговорюють ‘‘нову хвилю’’ Covid-19

У всіх районах Закарпаття щоденно фіксують величезну кількість нових випадків Covid-19. В області масово хворіють всі верстви населення.

Станом на 4 березня у 42 091 закарпатців встановлено діагноз COVID-19. З них 31 547 вже побороли смертельно-небезпечну інфекцію. Водночас, для 956 людей коронавірус став причиною смерті, – повідомив Голос Карпат.

Варто відзначити, що серед усіх інфікованих 2 901 медиків та 2 169 дітей. 

Закарпатці активно обговорюють ‘‘нову хвилю’’ Covid-19. Багато з них висказуються і в соцмережах.

Дехто ж вважає пандемію беззмістовною панікою, адже симптоми коронавірусу у більшості випадків майже не відрізняються від ГРВІ:

‘‘Ну чому, чому медики не кажуть: “Люди, щороку таке, іфекційки забиті під зав’язку, для того їх і побудували. Кінець жовтня – початок березня – торба”. Сезонні, грип, а так як корона – один з видів ГРВІ, то ось і по тому. Чого зараз таке відбувається – не розумію. Паніка зробила своє. Раніше флюколд бахнув – і на роботу, а зараз чхнув – і на флюшку’’, – написала Ксюнька Фок.

Водночас люди не розуміють, чому ж досі не ввели жорсткого карантину, адже у період ‘‘першої хвилі’’ коронавірусу виявляли значно менше випадків інфікувань:

‘‘Повний дебілізм! Коли було 300-500 хворих по Україні півроку сиділи дома.Тепер лише по Закарпаттю 600 все відкрито все працює. Або хочуть залякати людей або може хочуть щоб більше людей повимирало? Не розумію…’’, – роздумує Marianna Galyanovska.

‘‘Та якщо стільки хворих, та чому й досі все відкрито, чому не закривають на карантин, за це не переживаєте, лиш переживаєте щоб побільше людей ту вакцину собі вкололи, цікаво, скільки вам платять щоб людям ту дрянь китайську вколоти’’, – додає Ніка Ніка.

Разом з цим, закарпатці розповідають, що інфіковані, або ж ті люди, що контактували із зараженими, не дотримуються самоізоляції. Тим самим вони поширюють інфекцію серед населення:

‘‘Якби, ще наші люди були розумні!!! До чого я це пишу, бо знаю сім’ї, в яких дома хворіють на корону, а їх рідні ходять на роботу, в школу і тд, і розносять всюди, і не розуміють, що ще може бути, а буде друга Італія!!!’’ – обурюється Вікторія Ганькович.

Також дехто вважає щоденний приріст хворих в близько півтисячі випадків чимось спланованим, що має залякувати людей:

‘‘Как же еще заставить людей колоть себе эту индийскую дрянь, если не пугать их страшилками?’’, – написала Александра Домкович Марченкова.

Закарпатці також відмічають, що смертність від інших хвороб серед населення – зменшилася:

‘‘А гепатит дуже б’є рекорди на Закарпатті то нічого. Все списують на ковід – другі хвороби для них не існують’’, – вважає Mária Komlossi.

Нагадаємо, двох жителів Іршавщини госпіталізували до реанімації: що стало причиною.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*