У Франції затримали і допитали жінку, через яку попадали велосипедисти Тур де Франс. – УКРІНФОРМ.
Фанатка вийшла на трасу проїзду велосипедистів, тримаючи картонний плакат, щоб показати повідомлення для телевізійних камер.
У цей момент з нею зіткнувся німецький велосипедист Тоні Мартін, який не встиг об’їхати жінку.
Майже миттєво, слідом за ним, на трасі впали й інші велосипедисти. Десятки спортсменів отримали травми внаслідок аварії.
Підозрюваній загрожує до одного року ув’язнення і 15 тисяч євро штрафу.
Нагадуємо, в Мукачеві палає готель та сусідні будинки, лунають вибухи (ФОТО, ВІДЕО)

Додайте коментар