Ховали у закритій труні: На Закарпатті жорстоко вбили 10-річну дівчинку (ФОТО, ВІДЕО)

У жовтні цього року всю Україну облетіла новина про жорстоке вбивство 10-річної дівчинки у закарпатському селі Паладь-Комарівці, що на Ужгородщині.

У проєкті “Один за всіх” Сергій Костира та кваліфіковані гості студії намагатимуться пролити світло на злочин, який вже кілька тижнів тримає всю країну в напрузі.

На Закарпатті відбулося звірське вбивство 10-річної Майї. П’яний вітчим Сергій Давидов вчинив скандал і жорстоко побив падчерку. Чоловік бив дівчинку кулаками по обличчю, ременем і залізною палицею з цвяхами по тілу… Таку кількість звірячих побоїв серце Майї не витримало та зупинилося.

Поліція затримала Сергія. Сам злочинець не заперечує своєї провини та готовий понести покарання. Однак небайдужим місцевим жителям цього мало!

Вони переконані, що до смерті дівчинки причетна і її матір Наталя Давидова. У ту злощасну ніч жінка була присутня в будинку, де відбувалися тортури.

Мати ніяк не відреагувала на побиття донечки, не надала їй першу допомогу та спокійно пішла спати. Більше про трагедію – дивіться у програмі.

Сергій Давидов убив 10-річну дівчинку
Сергій і Наталія Давидові

Нагадаємо, що від матері на Берегівщині забрали двох маленьких діток (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*