Іноземець спробував провезти через КПП “Тиса” музичний раритет (ФОТО)

Вчора, 1 травня на пункт пропуску прибув автомобіль, водій якого обрав “зелений коридор”.

За кермом Mitsubishi Attrage виявився 47-річний австрійський музикант-віолончеліст, пише пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.

Перевіряючи авто, увагу інспекторів привернув футляр для музичних інструментів, що знаходився на задньому сидінні авто. У ньому виявилась скрипка Богемської мануфактури.

За словами самого музиканта, вона була виготовлена у 1900 році.

“Іноземець почав виправдовуватися, що музичний раритет віз для своєї племінниці. Документи на скрипку не має, оскільки, на його думку, як музиканта-віолончеліста, вона не має культурної цінності і коштує всього 1 тис євро”, – йдеться у повідомленні митниці.

Однак, з’ясувалося, що виявлений музичний інструмент відносяться у відповідності до вимог частини 5 статті 374 Митного кодексу України, тож, незалежно від їх вартості та способу переміщення через митний кордон України, підлягають письмовому декларуванню.

Митники задокументували порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України, яка тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а у разі якщо безпосередніми предметами правопорушення є товари, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України, – також конфіскацію цих товарів.

Таким чином, старовинну скрипку вилучено, а остаточну оцінку їй надасть спеціаліст-експерт.

Нагадаємо, митнику МП «Малий Березний» оголосили підозру: відомо, що він накоїв.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*