Інцидент у школі на Рахівщині: всі подробиці побиття учня (ВІДЕО)

Закарпатський ДІАЛОГ вже повідомляв, що на Рахівщині вчителька під час уроку побила учня. Інцидент потрапив на відео.

За словами голови Ясінянської ОТГ Андрій Делятинчук, про інцидент дізнались раніше і зараз вчителька вже звільнена зі своєї посади, – передає ГК.

До розгляду інциденту залучили відповідні комісії та правоохоронні органи.

– Ми працюємо не тільки над зовнішнім іміджем нашого краю, а й багато уваги намагаємось приділити внутрішнім проблемам, яких чимало, – зазначив він. – Система освіти це теж болюче місце, оскільки відчувається брак не тільки якихось матеріальних речей чи приміщень, а й кадрів. Справжній вчитель має бути високомотивований за свою працю, тоді зможе і підвищувати свій рівень, і гідно виховувати учнів.

Як повідомляють в ОТГ, мама школяра після вичерпання інциденту відмовилась від претензій до школи.

Разом з цим правоохоронці перевіряють інформацію щодо дій вчительки однієї зі шкіл краю. Діям освітянки після перевірки буде надано правову оцінку.

Співробітники Рахівського районного відділу поліції в ході моніторингу мережі Інтернет виявили публікацію з відеозаписом, на якому зафіксовано, як вчителька під час уроку смикає учня за волосся. Дану подію правоохоронці одразу зареєстрували та розпочали перевірку. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області 

Працівники поліції вже встановили заклад, в якому відбувалася подія та особу вчительки. В результаті перевірки діям жінки буде дана правова оцінка відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, вночі біля КПП ”Ділове” стріляли: що сталося.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*