Із Закарпаття масово тікають чоловіки: яка причина (ФОТО)

Лише минулої доби прикордонники сім разів затримували ухильників – 11 чоловіків намагалися потрапити до Румунії.

Через державні кордони в Закарпатті масово тікають військовозобовязані чоловіки. Лише у Закарпатській області прикордонники Мукачівського загону затримали протягом цього тижня 44 військовозобов’язаних чоловіків. Про це повідомлила Держприкордонслужба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще одній категорії чоловіків дозволили виїжджати за кордон: якій саме

Крім того, під час реалізації інформації, отриманої оперативниками, вдалося викрити шістьох осіб, які переправляли військовозобов’язаних через кордон.

Лише минулої доби прикордонники сім разів затримували ухильників – 11 чоловіків призовного віку намагалися поза пунктами пропуску потрапити до Румунії, – йдеться в повіідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо додаткові категорії чоловіків, які до кінця війни точно не виїдуть за кордон (ДОКУМЕНТ)

Військовозобовязані чоловіки тікають через різні локації. Правопорушників зупинили прикордонні наряди поблизу населених пунктів Великий Бичків, Ділове, Грушове, Велятине та Яблунівка.

Вказано, що троє чоловіків прибули з Харківської області, двоє – з Миколаєва, двоє – з Житомирщини, один із Полтави та один із Запоріжжя, ще двоє затриманих є закарпатцями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виїзд чоловіків за кордон: стало відомо, кого не випускають з України навіть з усіма документами

На чоловіків було складено адміністративні протоколи про незаконне перетинання або спробу незаконного перетину державного кордону України (ст. 204-1 КУпАП). Справу направили до суду, – додали в Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, що українці, які повертаються із-за кордону, отримають по 18 тисяч гривень.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*