Кабмін дозволив чоловікам виїжджати за кордон: кому та на скільки

виїхали за кордон
виїхали за кордон

Функція стане доступною з 1 вересня через портал «Дія».

Чоловіки-співробітники бізнесу, що офіційно виплачує зарплату і не має заборгованості з податків і зборів, зможуть виїжджати за кордон до 7 днів за заявкою роботодавця на порталі “Дія”. Тобто в Україні розшили категорії чоловіків, яким офіційно дозволили виїжджати за кордон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держприкордонслужба зробила важливу заяву про виїзд чоловіків за кордон

Про це повідомила в ефірі телемарафону перша віце-прем’єрка — міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Кабінет міністрів дозволив з 1 вересня 2022 року виїжджати за кордон чоловікам на строк до 7 днів не більше 10 працівників експортоорієнтованих компаній, у яких середня заробітна плата не менше 20 тисяч грн та відсутня заборгованість із податків та зборів перед бюджетом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли жінок ставитимуть на військовий облік і чи випустять їх за кордон

«Великий запит експортоорієнтованого бізнесу матиме можливість виїжджати за кордон, і ми сьогодні на Кабміні прийняли рішення про те, що з 1 вересня бізнес, який платить офіційно заробітну плату, не має заборгованості з податків та зборів перед бюджетом, у якого середня зарплата не менше 20 тис. грн, то 10% штатної чисельності, але не більше 10 людей матимуть змогу виїжджати строком до семи днів за заявкою роботодавця, і все це відбуватиметься на порталі «Дія», – сказала Свириденко.

Нагадаємо, що «Хочеш до Європи – заплати»: у ЄС ухвалили важливе рішення.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*