Капітальний ремонт школи Тячівця (ФОТО)

У закладах освіти Тячівської територіальної громади тривають масштабні ремонти. Таких робіт не проводили за весь час існування шкіл.Будівлю школи у селі Тячівка Тячівської ТГ звели ще у 1956 році. За 70 років існування закладу у ній проводили лише косметичні ремонти. Тож приміщення давно потребували нагального оновлення.

Лише з утворенням громади навчальний заклад узялися оновлювати у відповідності до сучасних вимог. На будівлі замінили покрівлю даху, утеплили, зміцнили та привели до ладу фасад. Усі навчальні приміщення укомплектували шкільними меблями і частково забезпечили сучасними технічними засобами.

Цього літа масштабна модернізація розпочалася і всередині приміщення. Заплановано провести капітальний ремонт внутрішніх приміщень із заміною систем електро- та теплопостачання, стель, підлог та стін як у класах, кабінетах, так і в коридорах.  

Підрядники працюють у швидкому темпі. В одній із частин корпусу частину робіт вже виконано, тривають в іншій половині.  

В дирекції філії «Тячівківська ЗОШ І-ІІ ст.» переконують: до нового навчального року весь запланований об’єм робіт вдасться виконати. І 215 школярів сядуть за парти у новеньких, комфортних і затишних  класах.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*