Карантин VS вакцинація: які країни досі посилюють обмеження

Незважаючи на початок вакцинації у всьому світі кількість інфікованих коронавірусом продовжує стрімко збільшуватись. У зв’язку з цим, величезна кількість країн знову вводить карантинні обмеження та закриває свої кордони для туристів.

Велика Британія

Уряд Великої Британії ввів заборону на прямі рейси в Руанди, Бурунді та ОАЄ. Потрапити сюди можуть винятково жителі Ірландії, Британії та інших країн, громадяни яких мають документ, що посвідчує їхнє проживання у Сполученому Королівстві.

Міністр внутрішніх справ Великої Британії заявив, що кожне з введених обмежень допоможе знизити ризик потрапляння на території країни нових штамів коронавірусу. 

Китай

У Китаї почали працювати експерти всесвітньої організації охорони здоров’я. Вони прибули в Ухань, де і діагностували перші випадки інфікування коронавірусом. Науковці кажуть, що їхня робота зможе детально вияснити причину походження смертельного вірусу. А от версія про кажанів з високою вірогідністю може бути спростована. 

ЄС

Вакцину компанії AstraZeneca успішно зареєстрували. Її вартість буде порівняно меншою, ніж Pfizer та Moderna. Проте, у компанії заявили, що у першому кварталі 2021 року не зможуть доставити всю заплановану кількість вакцин. 

Варто додати, що ефективність вакцини AstraZeneca складає 90%. 

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*