Карпати у списку: вийшов фільм про туристичний потенціал України (ВІДЕО)

Картина приурочена до 30-річчя незалежності. Також автор представив мобільний путівник країною, якого вистачить на два місяці подорожей.

Автор YouTube-каналу “#БЕЗВІЗ” і співзасновник стартапу tTrave Артем Шамбальов створив повнометражний фільм і мобільний путівник найкрасивішими місцями України. Робота зайняла рік, а реліз відбувся напередодні Дня незалежності.

Влітку 2020 року Шамбальов відправився в двомісячну подорож країною і подолав близько шести тисяч кілометрів, знявши понад 300 цікавих локацій.

“Чим більше я подорожував Україною, тим більше усвідомлював, що нічого не знаю про свою батьківщину. У нас величезна кількість маловідомих надзвичайних місць, які необхідно показати як українцям, так і іноземцям. Саме тому фільм має англійські субтитри”, – зазначив Артем.

Мандрівник також наголосив, що країні є над чим працювати в плані туризму, проте в цілому Україна має величезний потенціал у цій сфері.

Щоб отримати доступ до путівника по 300+ локаціях України і практичних порад, Шамбальов і його команда пропонують завантажити безкоштовний мобільний додаток tTravel.

Він дозволить структурувати спогади з подорожей у вигляді travel-щоденників. У планах розробників – дати можливість користувачам заробляти на своїх подорожах, оформляючи travel-щоденники у вигляді путівників країнами.

Фото на прев’ю: Павло ЧИЖМАР

Нагадаємо, на Закарпатті презентували онлайн-екскурсію палацом Телекі (ВІДЕО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*