”Кілька разів викликали ”швидку”: з’явилися нові подробиці трагедії на Закарпатті (ФОТО)

Закарпатський ДІАЛОГ вже повідомляв, що на Закарпатті в страшній ДТП загинули чотири людини.
Згодом з’явилися страшні кадри з місця трагедії (ФОТО 18+).

Також стало відомо, що у страшній автокатастрофі загинули 21-річний лейтенант поліції Ігор Марчишак та 25-річний старший сержант Чопського прикордонного загону Юрій Балюк (ФОТО 18+).

Серед загиблих були й дві дівчини – 17-річна співачка Каріна Чонтош та 18-річна ексфутболістка Сабінка Крупка (ФОТО).

Після довготривалих слідчих дій з місця трагедії евакуювали залишки авто, в якому загинули чотири людини (ФОТО).

Угорське видання Blikk розповіло подробиці загибелі наймолодшої з загиблих – 17-річної Карини Чонтош, учасниці проєкту ”Угорщина має талант”.

Сестра загиблої розповіла, що вже після аварії дівчина просила про допомогу в фейсбуці. Про це родичка Карини повідомила у коментарі угорському виданню. 

Сестра загиблої дівчини заявила, що та просила про допомогу

Сестра Сандра розповіла, що у трагічний день Карина не попередила батьків, що йде на зустріч з друзями. Саме тому рідні не знають, в який час вона могла піти з дому, адже вони думали, що дівчина спить у своїй кімнаті.

Вона пішла просто у домашніх капцях, без куртки, у дуже тонкій футболці. Карина завжди любила дуже гарно одягатися… Це все дуже дивно – і те, що вона намагалася попросити допомогу у фейсбуці вже після аварії, хоча наскільки нам відомо, вона загинула миттєво,
– розповіла Сандра.

Сестра загиблої не уточнила, що саме написала Карина в фейсбуці. Проте вона пояснила, що родина до останнього не могла повірити у загибель дівчни. Саме тому їхня мама обзвонила подруг та знайомих дочки, – сподівалась, що Карина ночувала в них.

Надія зникла, коли поліція віддала матері ланцюжок і ключ дочки. Сандра розповіла, що їхній матері після смерті Карини кілька разів викликали швидку, хоч раніше вона не нарікала на здоров’я.

31-річна сестра Карини також сказала: “Я ще не зрозуміла смерті своєї сестри, моя душа ніколи цього не прийме. Біль нашої родини нестерпний. Я не знаю, як пережити цей біль”.

В ДТП у Великих Лучках загинула учасниця угорського талант шоу Каріна Чонтош (ФОТО)

Нагадаємо, що на Перечинщині жорстка ДТП: автомобіль перетворився на металобрухт (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*