Кількість вакцинованих у світі осіб наближається до трьох мільйонів (ОПИТУВАННЯ)

З 2,7 мільйона осіб, які вже отримали перше щеплення від коронавірусу, 1,1 млн припадає на США.

Пропонуємо читачам Закарпатського ДІАЛОГУ взяти участь в анонімному опитуванні щодо вакцинації населення від коронавірусу за посиланням: https://t.me/zakdialoh/98

Щеплення від коронавірусу вже отримали понад 2,7 мільйона осіб у шести країнах світу. Майже половина з них – громадяни США. Про це в четвер, 24 грудня, повідомляє агентство Bloomberg, спираючись на офіційні урядові дані. 

“Це стало початком найбільшої в історії кампанії з вакцинації, а також одним з найбільших логістичних викликів за весь час”, – йдеться в повідомленні. 

Як зазначає видання, масова вакцинація вже здійснюється в США, Великобританії, Ізраїлі, Канаді. Зокрема, тільки в Сполучених Штатах станом на середу було вакциновано 1,12 млн осіб. У цілому американські лікарні отримали 5,1 млн доз вакцини Pfizer і близько 6 млн Moderna. Їх планується застосувати протягом поточного тижня. 

Відзначається, що найбільше щеплень зроблено в штатах Каліфорнія, Іллінойс і Нью-Йорк. Крім того, перший етап вакцинації також пройшли півмільйона жителів Великобританії. В Ізраїлі та Канаді таких осіб значно менше. 

“В інших країнах був “ранній старт” у вакцинації. Зокрема, Китай і Росія дозволили вакцини власного виробництва в липні і серпні, перш ніж вони були протестовані повною мірою”, – зазначає агентство. 

У цілому, за його даними, ці дві країни провели вакцинацію більше мільйона осіб. 

Нагадаємо, що Затверджено план COVID-вакцинації в Україні.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*