Книги, які потрібні менеджерам

Книги по менеджменту

Неважливо, як довго ви працюєте менеджером — є 10 кращих книг, які ви просто зобов’язані прочитати. Чому?

Тому що ці книжкові рекомендації допоможуть вам на роботі, в особистому житті і з вашими фінансами. Хороша книга по менеджменту може зробити вас ще більш успішною людиною.

«7 навичок високоефективних людей»

Цій класиці більше 20 років. Але з роками книга не втратила своєї актуальності. Ось чому Стівен Р. Кові очолює наш топ. Назва трохи громіздка, сьогодні виглядає старомодно. Але автор створив універсальний стандартний працю про людські взаємини і самоврядування.

Робота Кові відображена в багатьох інших посібниках і книгах з менеджменту. Щось ви знайдете і в знаменитій книзі «Канбан» Девіда Андерсона. Ви читали і засвоїли Кові? Тоді ви вже придбали багато фундаментальних основ.

«Мишача стратегія для менеджерів»

2 мишки і 2 маленьких чоловічка полюють за сиром у вигаданому лабіринті. Саме про це розповідає Спенсер Джонсон у книзі «Мишача стратегія для менеджерів». Спочатку сценарій звучить абсолютно абсурдно. Але вже через кілька сторінок здається абсолютно знайомим. Далі історія поступово розвивається. Це стає притчею про постановку нових цілей і прийняття нових викликів.

Історія розказана приблизно на 40 сторінках. Як результат, час читання становить лише близько 2 годин. Ідеально підходить для поспішаючих читачів.

Ви боїтеся прийдешніх змін? Тоді ви повинні прочитати цю книгу. А якщо ви перебуваєте в особистій кризі і тому хочете почати все спочатку. Тоді вона вам потрібна більше, ніж будь-коли.

«Метод 1%»

За допомогою маленьких звичок ви можете повністю змінити своє життя – так говорить Джеймс Клір. І не має значення, яку професійну чи особисту мету ви хочете досягти.

«Ган Хо!»

«Надмірно захоплений!» Так вітають один одного члени елітного підрозділу Збройних сил США. Особливість: цей підрозділ високо мотивований і регулярно показує найкращі результати. Досягнення, до яких інші команди навіть не наближаються.

Менеджер хоче представити відносини елітних солдатів разом із співробітником напівзруйнованої компанії. Чи вдасться це? Історію Кена Бланшара та Шелдона Боулза найкраще прочитати самостійно.

«Гарвардська концепція»

Ведіть переговори належним чином-ведіть переговори успішно. Такий девіз книги. Автори Роджер Фішер, Вільям Урі і Брюс Паттон уважно вивчили предмет переговорів. Завдяки своїм дослідженням вони розробили концепцію. І ви можете використовувати її в будь-який час. Незалежно від того, хто є партнером по переговорах. Це може бути дружина, або Бос. Гарвардська концепція завжди працює.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*