Кого мобілізують в квітні 2023 і чи вплине на призов контрнаступ ЗСУ

В Україні триває війна і, відповідно, загальна мобілізація. Мобілізувати можуть військовозобов’язаних чоловіків 18-60 років.

Міністр оборони України Олексій Резніков нещодавно зазначив, що триває підготовка до контрнаступ ЗСУ, тому в багатьох українців виникли питання “Чи вплине контрнаступ на мобілізацію?” та “Кого можуть мобілізувати в квітні 2023?”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті зіткнулися мікроавтобус та позашляховик: що відомо

За словами Олексія Резнікова, про вплив контрнаступ ЗСУ на мобілізацію поки невідомо. Тобто ще нема остаточної відповіді, чи збільшать темпи мобілізації військовозобов’язаних на тлі майбутнього контрнаступу.

Водночас у квітні поки не передбачається суттєвих змін. Тому, як і раніше призвати можуть військовозобов’язаних чоловіків віком від 18 до 60 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатець отримав 12 років в’язниці: що він накоїв

Зокрема, мобілізації підлягають ті призовники, які вже пройшли військову службу; зняті або виключені з військового обліку особи, якщо вони придатні до служби за рішенням військово-лікарської комісії й не мають відстрочення; резервісти та військовозобов’язані, які мають військовий досвід.

Також мобілізувати можуть чоловіків 18-27 років, які йдуть служити за контрактом добровільно; обмежено придатних у воєнний час та непридатних в мирний час; осіб з інвалідністю, які добровільно вступають до лав ЗСУ.

Нагадаємо, що “Мене постять іще до типир”: Сканадальна блогерка привітала закарпатців із Великоднем (ВІДЕО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*