Колона угорської військової техніки направляється ближче до Ніредьгази, – ЗМІ

Про це повідомляє Угорське телеграфне агенство MTI.

Повідомляється про рух колони з повіту Hajdú-Bihar та повіту Szabolcs-Szatmár-Bereg. Передислокація військовї техніки займає час з 13 по 15 червня. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військовий експерт попередив про ракетні обстріли західних областей України

ЗМІ закликають громадян до розуміння і терпіння і просять водіїв бути обачними на дорогах.

– Під’їжджаючи впритул до колони, просимо враховувати поточні дорожні та погодні умови, а також умови видимості, – звертаються у оборонному відомстві Угорщини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У кремлі розповіли, коли закінчиться війна

Угорщина – член НАТО та ЄС.

Додамо, що Президентка Угорщини Каталіна Новак зазначила, що Угорщина підтримує прискорений вступ України до ЄС, засуджує путінську агресію. А Надзвичайний і Повноважний посол Угорщини в Україні Іштван Ійдярто заявив в інтерв’ю телеканалу “Еспресо”, що Угорщина не має жодних територіальних претензій щодо Закарпаття і підтримує територіальну цілісність і суверенітет України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Націлено 40 крилатих ракет: озвучено важливе попередження для українців

Угорщина блокує постання зброї своєю територією та відмову від російських нафти і газу, запевняючи, що дбає про безпеку і така відмова призведе країну до економічної катастрофи.

Разом з тим, Угорщина — серед лідерів з надсилання гуманітарної допомоги громадянам України. Оголошено і про пакет фінансової допомоги від Угорщини для України на понад 1 мільярд гривень. Зокрема, у 5-ох напрямках: відбудова школи і лікарні, надання мобільних будинків для ВПО, стипендії для студентів, лікування поранених військових ЗСУ та важкохворих дітей у спецікарнях Угорщини.

Нагадаємо, що МЗС попросило у спікера парламенту Угорщини довідку про психічне здоров’я.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*