Коли в Україні буде бабине літо 2021: дати

Синоптики розповіли, коли в Україні восени 2021 року буде бабине літо.

Леонід Горбань прогнозує, що у перший місяць осені буде “молоде” бабине літо та “старе”. Відповідний пост він написав у соцмережі Фейсбук.

За словами народного синоптика, перше з них ось уже почалося і триватиме воно до 11 вересня. Інше, так зване “старе” бабине літо, буде в другій декаді місяця – з 11 по 18 вересня.

“Якщо “молоде” з дощами, “старе” – сухе і навпаки. Не буває, щоб обидва були з дощами або обидва сухі…”, – пояснює він.

Своєю чергою синоптик Українського гідрометцентру Наталія Птуха прогнозує суттєве підвищення температури наприкінці першої декади вересня для південних регіонів України. Не виключено, що денні максимуми сягатимуть і до +25 градусів.

Ще один народний синоптик Володимир Деркач підтверджує прогнози своїх колег, але додає, що навіть третя декада вересня матиме кілька днів відносного тепла, але бабиним літом він “не наважується це назвати”.

Наталка Діденко відзначає, вже саме зараз погода є такою, яку можна назвати бабиним літом. І це не зважаючи на нічні холоди. Денна температура повітря, за її словами, буде тільки підвищуватись.

Ще одне потепління, свого роду третє бабине літо, прогнозують під кінець першої декади жовтня. На кілька днів, до середини місяця, температура прогріється до +20 градусів.

За попередніми прогнозами на листопад, тепла цього місяця годі очікувати. Навпаки, місяць буде прохолодний та із дощами. Також у листопаді прогнозують сніг.

Нагадаємо, закарпатець біля ліжка виявив отруйного павука (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*