Країнам Балтії та Польщі приготуватися: Путін збирає велике угруповання в Білорусі (ВІДЕО)

У Путіна, який зазнає поразки, немає вибору. Він буде чіплятися за будь-яку бійню, будь-який конфлікт.

Білорусь, як і Крим, – два плацдарми ведення війни проти України і створення загрози з Криму – Україні та півдню Європи, а з Білорусі – країнам Балтійського басейну. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів український дипломат та політик Роман Безсмертний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший жіночий обмін: звільнені полонянки розповіли про постійні побиття і тортури

“Це ударні авіаносці Кремля, які, з одного боку, перетворюють ці території на простір фронту, а з іншого боку, цей простір фронту відбирають у Росії. З точки зору тактики бойових дій, це є найслабші два місця. Якщо вирвати ці жала, можна позбавити Кремль тактичного впливу на Чорноморський, Середземноморський, Балтійський басейни”, – зазначив Роман Безсмертний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’явилось відео падіння військового літака на житловий будинок (ВІДЕО)

За його словами, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, чи принаймні люди поруч із ним, добре розуміють свою вразливість.

“Вони дають собі звіт у тому, що в Лукашенка вже немає заднього ходу. Два тижні тому вони спробували через міністра закордонних справ Білорусі вести якісь консультації у Відні. Їх дипломатично відправили додому. Після ноти Києва стало зрозуміло, що ніяких розмов не буде і тут. Очевидно, що Путін, який штовхає Лукашенка швидше вступити в цю війну, штовхає його не тільки і не стільки на Україну”, – сказав дипломат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На полігоні в росії стався масовий розстріл: багато жертв

Створення регіональної групи військ – це не тільки загроза Україні. Її створюють для атаки на балтійські та скандинавські держави.

“У Путіна, який терпить поразку, немає вибору. Він буде чіплятися за будь-яку бійню, будь-який конфлікт. Зараз, коли Україна вибудувала дуже потужну лінію захисту, Путін може атакувати і Польщу, і Литву, і Латвію, і Естонію. Розтягування в часі війни буде створювати додаткові зони напруження”, – сказав дипломат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Повідомляють про вибухи”: росіяни знову атакують Україну

За словами експерта, поява в Білорусі великої кількості війська спрацює.

“В яку сторону це “бабахне”, поки незрозуміло. Балтійським країнам і Польщі треба готуватися до найгіршого сценарію”, – сказав він.

Для Росії поразка у війні від України – це катастрофа. А поразка у війні від НАТО виглядатиме більш презентабельно.

Нагадаємо, що на полігоні в росії стався масовий розстріл: багато жертв.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*