КСУ відновив роботу: судді зібрали кворум

Конституційний суд не проводив засідання близько місяця. Судді хворіли на коронавірус, через що не було кворуму.

Конституційний суд України відновив роботу після тривалої паузи, пов’язаної зі спалахом коронавірусу серед суддів, повідомляє  Інтерфакс-Україна

“8 грудня о 10 годині розпочалося пленарне засідання Великої палати КС, на якому судді продовжують розгляд справи за конституційним поданням 142 народних депутатів про офіційне тлумачення окремого положення абзацу 4 преамбули Конституції України (про “гідні умови життя”)”, – повідомили в суді. 

Також на порядку денному засідання Великої палати КС з розгляду питання про відкриття конституційного провадження щодо відповідності Конституції окремих положень Кримінального процесуального кодексу, а також питання продовження терміну постанови колегіями суддів Першого і Другого Сенатів КС про відкриття або відмову у відкритті конституційного провадження за конституційними скаргами і поданнями. Усі засідання проводяться в закритій частині. За даними агентства, з 15 суддів КСУ на пленарному засіданні присутні 14. 

“Це свідчить про те, що хтось навмисне розганяв інформацію про блокування роботи і демарш суддів. Усі вони хворіли, а тепер вийшли на роботу”, – додав співрозмовник агентства.

Нагадаємо, депутати затвердили зарплату новообраного секретаря Ужгородської міської ради.

Будь в курсі останніх новин!
Підпишись на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*