Кулеметник на Донбасі: історія добровольця з Виноградова (ФОТО)

Василь Магочій з Виноградова — кулеметник в ЗСУ. До війни він працював у Чехії на будівництві. Коли почалася повномасштабна війна, чоловік повернувся в Україну і пішов до центру комплектування.

Спочатку Василя скерували в закарпатський 51-ий батальйон, і відправили виконувати завдання на Херсонщину. Тут хоробрий виноградівець виконував завдання з оборони об’єктів критичної інфраструктури. Потім він обороняв околиці Київщини від наступу з півночі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бої за Бахмут незабаром можуть завершитися: аналітики дали розклад

Тепер він вже захищає Україну в складі легендарної 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» на передових позиціях на “найгарячішому” Бахмутському напрямку.

Василь розповідає, що за час служби мав дуже багато бойових сутичок — військові РФ намагалися іти в наступ. Боєць з побратимами відкривав вогонь з кулеметів у відповідь.

“На питання, скільки живої сили ворога було знищено, Василь каже: “Нормально, є доста”. І посміхається. До ворожих позицій відстань всього лише 150-200 метрів. У Василя викликає здивування неадекватна поведінка військових РФ, які “лізуть під наші кулі, падають, і далі лізуть”. Теж подив викликає те, що ворог зовсім не боїться роботи наших снайперів — відкрито пересувається на своїх позиціях, попри величезні втрати”, — розповідає ІАА Закарпатський ДІАЛОГ Василь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генерал армії пояснив, чому ЗСУ не відступають з Бахмута (ВІДЕО)

Відділення військового озброєне новими американськими кулеметами М240. Саме з такого він тепер і мочить русню.

Боєць каже, що кожен день для нього — цікавий і неповторний. Йому подобається воювати й знищувати ворога. Морально-бойовий дух у Василя і його побратимів на передовій — на високому рівні.

ЕКСКЛЮЗИВ

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*