Lamborghini відтворила перший екземпляр Countachь (ФОТО, ВІДЕО)

До 50-річного ювілею Countach у Lamborghini вирішили заново побудувати оригінальний прототип автомобіля 1971 року.

Автовиробник Lamborghini відтворив найперший екземпляр знаменитого суперкара Countach, складений у 1971 році. Проект приурочено до 50-річчя Countach. Про це повідомляє прес-служба Lamborghini.

 “Lamborghini Countach LP500 дебютував на Женевському автосалоні в березні 1971 року і дав відлік новій епосі не тільки в історії самої марки, але й загалом у сегменті суперкарів. Стрімкий клиновидний силует, плоскі панелі кузова, гільйотинні двері, що піднімаються вертикально, – свого часу машина мала ефект бомби, що розірвалася!” – йдеться в повідомленні. 

Повідомляється, що серійний випуск Countach почався в 1974 році. До 50-річного ювілею Countach у Lamborghini вирішили заново побудувати оригінальний прототип. 

Проект виконали на замовлення приватного клієнта в підрозділі Polo Storico, який відреставровує класичні марки машин, а на роботу знадобилося 24 тисячі людино-годин. 

У компанії відзначили, що для відтворення авто використовували автентичні технології півстолітньої давності – по суті, відроджений Countach LP500 практично повністю складено вручну. 

Для всіх механічних компонентів, як і в 1971 році, було використано оригінальні запчастини Lamborghini або відновлено деталі того часу. 

Нагадаємо, що Volvo відмовиться від натуральної шкіри у своїх авто.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*