”Ліжок не вистачає”: Василь Скрип розповів, коли чекати пік захворюваності на Covid-19

За два минулі тижні Закарпаття кілька разів побило власні рекорди із кількості нових хворих та померлих за добу від коронавірусу.

Про це заявив в інтерв’ю Укрінформу гендиректор закарпатського обласного Центру легеневих хвороб Василь Скрип.

“Я би сказав, що зараз це ще не пік захворюваності в нашій області. Ми ще тільки виходимо на пік, ситуація набирає обертів,” – сказав Скрип.

Він зауважив, що області дуже важливо витримати два-три наступні тижні.

“Це нам треба пережити, тому зараз усі повинні включатися в роботу якісно. І якщо ми говоримо про медицину, дуже важливо, щоб усі заклади охорони здоров’я працювали з навантаженням, але всі з однаковим. Щоб не тягнула донизу первинна чи середня ланка,” – зазначив медик.

За два минулі тижні Закарпаття кілька разів побило власні рекорди із кількості нових хворих та померлих за добу від коронавірусу. Минулого тижня три дні поспіль в області фіксували 13-15 померлих осіб за добу. Щодня в області госпіталізують близько двох сотень людей, ліжок не вистачає.

За словами Василя Скрипа, у закарпатському обласному Центрі легеневих хвороб упродовж зими кількість ліжок ковідного фонду збільшили вдвічі, тепер хворих кладуть в ординаторських, сестринських кімнатах і там, де раніше були медичні склади. Через нестачу місць у реанімації в Центрі пробують організувати реанімаційне лікування для хворих на коронавірус у палатах терапії.

Нагадаємо, що від COVID-19 померла 39-річна викладачка УжНУ.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*