Локдаун не для всіх: які галузі бізнесу збільшили свої прибутки під час пандемії коронавірусу

Багато сфер підприємницької діяльності постраждали через коронавірус.

Майже найбільше Covid-19 вплинув на готельно-ресторанну справу, авіаперевезення та галузь туризму. Проте, є й такі галузі бізнесу, що збільшили свій розвиток а відповідно й прибутки через введені карантинні обмеження. 

До прикладу, під час пандемії дуже добре розвиваються інтернет-магазини. Серед усіх наявних торговельних ‘‘онлайн’’-платформ найбільший приріст продажів отримала компанія Amazon. Варто відзначити, що вона лідирувала на ринку продажів вже останнє десятиліття.

Багато інструментів для віддаленої роботи та отримання дистанційної освіти теж в кілька разів збільшили свої прибутки. Сама платформа досі лідирує у використанні відеоконференцій. Так, акціонери маленької і неперспективної компанії Zoom збільшили свої статки в 4 рази. 

Масові закупівлі на початку локдаунів теж принесли власникам супермаркетів неабиякі прибутки. Так, за різними підрахунками, загальна виручки була більшою в кілька разів.

Щодо засобів гігієни, то попит на них, в порівнянні з минулими роками, збільшився на 94%. В період пандемії кількість кіосків, де торгують медичними засобами індивідуального захисту, збільшилась на 90 000 одиниць.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*