Мер Івано-Франківська заявив про критичну ситуацію з COVID

Лікарні в місті переповнені. Розгорнутих минулого тижня місць вже не вистачає і потрібні нові, тоді як кількість хворих продовжує збільшуватися.

В Івано-Франківську зафіксували найбільшу захворюваність і смертність з початку епідемії коронавірусу. Про це у вівторок, 9 березня, повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook.

“Ситуація критична. Звертаємося до області, щоб віддали ще один поверх кардіоцентру для розміщення пацієнтів. Ситуація в місті критична, маємо найбільшу захворюваність і смертність за весь час пандемії”, – написав він.

За даними мера, лікарні в місті переповнені. Для хворих бракує місць в медзакладах.

“Наповненість медичних установ – понад норму. Минулого тижня ми знайшли можливість відкрити додаткові місця, але практично всі можливості міста ми вже вичерпали. Тільки обласна державна адміністрація ще може обладнати в місті додаткові місця, щоб рятувати людей. Будемо просити область відкрити ще один поверх кардіоцентру для лікування хворих на ковід”, – додав Марцінків.

За останніми даними, за минулу добу в Івано-Франківській області коронавірусом заразилися 433 людини, померли – 16 осіб. За весь час пандемії в регіоні зафіксовано 69 921 випадок Covid-19, померли – 1 292 жителі області.

Нагадаємо, що на Прикарпатті спрогнозували паводок: чи є загроза для Закарпаття.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*