Мешканець Хустщини пішов в гори по ягоди і зник

29.07.2021 о 22:40 до ДСНС Закарпаття надійшло повідомлення про те, що громадянин 1964 р.н. пішов по ягоди в лісовий масив, за адресою: Хустський район, Міжгірська ТГ, с. Лопушне, ур. Озірна та не повернувся додому – про це повідомляє УДСНС в Закарпатській області.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучався особовий склад гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спецпризначення.

30.07.2021 о 02:00 пошуки призупинено у зв’язку зі складною рельєфною місцевістю та темною порою доби. Пошукові роботи продовжилися сьогодні вранці.

Нагадуємо, на Тячівщині виявили труп людини: всі подробиці

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*