Мобілізація 2023: вручену повістку можуть анулювати

Мобілізація в Україні триватиме ще щонайменше до 18 травня 2023 року.

Мобілізація триває. Це означає, що українцям і надалі вручатимуть повістки. До того ж, робити це можуть в будь-яких місцях: і на вулиці, і на роботі, і в громадських закладах тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Траурна звістка шириться Закарпаттям: загинув ще один молодий воїн (ФОТО)

Однак вручену повістку згодом можуть анулювати. Про це повідомив начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач у Military Media Center.

За його словами, повістку військовозобов’язаним можуть анулювати у кількох випадках. Наприклад, якщо військовозобов’язаний має підстави для відстрочки або ж бронь, то повістка анулюється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи скоро у 2023 прийде весна: коли сильно потепліє

Роман Горбач зазначив, що подібні випадки, коли повістку вручали військовозобов’язаним, які мають бронь чи підстави для відстрочки, вже неодноразово були. Тому при собі під час воєнного стану необхідно мати відповідні документи, аби уникнути вручення повістки.

Якщо ж її вже вручили, то повістку все ж можна анулювати. Проте для цього необхідно особисто з’явитись у військкомат та обов’язково надати документи, які підтверджують наявність броні чи відстрочки. Тільки в такому випадку повістку зможуть анулювати.

Нагадаємо, що закарпатець на авто збив поліцейського.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*