МОН: ”ЗНО-2021 не перенесуть, незалежно від карантину”

Під час карантину дозволено проведення заходів з оцінки якості освіти, підкреслили в міністерстві.

У 2021 році ЗНО відбудеться в заплановані терміни, незалежно від карантину: пробне тестування – 10 квітня, основна сесія стартує 21 травня. Про це повідомляє Міносвіти, – передає Кореспондент. 

Під час карантину дозволено проведення заходів з оцінки якості освіти, здійснення яких належить до завдань Українського центру оцінювання якості освіти та його регіональних підрозділів, підкреслили в МОН. До них відноситься пробне ЗНО, ЗНО, вступні іспити з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО. 

“Відповідно, пробне ЗНО відбудеться 10 квітня. З огляду на епідеміологічну ситуацію, учасники можуть вибрати тільки один предмет для проходження пробного ЗНО. У той же час, учасники зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів і пройти тестування будинку, після чого внести свої відповіді в форми на спеціальному сервісі для визначення результатів”, – сказано в повідомленні. 

Результати пробного ЗНО-2021 будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 16 квітня. Учасники основної сесії ЗНО до 30 квітня зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде вказано час і місце проведення тестувань. Крім того, 6 – 18 травня буде додатковий період реєстрації на ЗНО. 

Нагадаємо, у Зеленського запевнили в безпеці CoviShield.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*