Відповідний президентський законопроект сьогодні розглядатимуть у парламенті на позачерговому засіданні.
Міністерство охорони здоров’я України закликає Верховну Раду прийняти законопроект президента Володимира Зеленського, який надає доступ хворим до медичного каннабісу і регулює його обіг в країні. Про це йдеться на сторінці МОЗ у Facebook.
“Легалізація канабісу в медичних цілях – це перш за все медичне питання, а не політичне! На кону – вирішення питання зменшення болю для тяжкохворих. Застосування лікарських засобів, що містять в своєму складі канабіс, дозволено в багатьох європейських країнах. Закликаємо народних депутатів України підтримати цей законопроект”, – прокоментував звернення заступник міністра охорони здоров’я з євроінтеграції Олександр Комарида.
Як наголошується в повідомленні, на підставі клінічних досліджень вже акумульовано достатньо статистичної інформації, яка підтверджує, що конопля ефективна при лікуванні більш ніж 50 патологічних станів.
У МОЗ наголосили, що українські пацієнти потребують таких препаратів.
Нагадаємо, що на смітнику виявили дорогоцінні картини XVII століття: розшукують власника.

Додайте коментар