Микита Ізмаїлов сказав: “Система Asquad була створена протягом одного-двох днів”

Нещодавно Никита Измайлов Евгениевич, фінансист Спортбанку, дав інтерв’ю, в якому він трохи повідомив про своє життя, кар’єру і т.д. Необхідно наголосити, що він вступив до Академії на факультет банківської справи. Навчання проходило на кафедрі під назвою “Бухгалтерський облік та аудит”. Після закінчення навчання став бухгалтером.

З яких причин ви обрали цей напрямок?

Микита думає, що має аналітичні можливості. Він хотів стати таким фахівцем, щоб розвивати свій бізнес. Зараз, переглянувши один слайд з трьох своїх заліків, він може визначити, що у нього є один косяк. Коли я був студентом, я думав про те, як відкрити власний бізнес.

Перейшовши до другого курсу, Микита зробив газету під назвою “Сумка”. Назва надано від міста Суми. Тисяча екземплярів було випущено на продаж. Вона виходила раз на три тижні. Тоді можна було вийти на беззбиток. Однак пізніше стало ясно, що таким чином неможливо отримати величезні кошти.

Напрямком розвитку другого бізнесу стала дистрибуція пластикових вікон. Микита працював дилером на одному із заводів. Він припиняє спілкуватися з одним педагогом. Ця людина допомогла в першій комерційній кар’єрі. Саме тоді педагог найняв групу учнів. Вони рекламували послуги, пов’язані із встановленням пластмасових вікон.

Після завершення інституту вирішив жити у місті Києві. Бажав би потрапити до величезної четвірки, довелося відвідати KPMG, Deloitte. Паралельно займався виробництвом меблів, також продавав меблі. Ці меблі були зроблені на фабриці. Вийшло отримати пристойні кошти. Пізніше я захотів провести вивчення міждержавні зразки, пов’язані з бухгалтерським обліком та аудитом. Ці знання дали можливість влаштуватися працювати в KPMG. З успіхом кар’єра стала просуватися вперед. За 3 роки мені вдалося зайняти позицію старшого аудитора. Але не пішов у “величезну четвірку” бізнесменів, які мають свій бізнес

Чому ви, як індивідуальний підприємець, захотіли потрапити у “велику четвірку”?

У системних знаннях із західним баченням була прогалина. Нам доводилося з’ясовувати, як йдуть справи у Сумах та Києві. З цього неможливо було скласти враження. Великі міжнародні компанії, які можуть запропонувати роботу, здавалися променем сонця у темряві.

Яким компаніям воліли б на той час?

Mars і Procter Gumble були найгучнішими іменами на той час.

Чи міг KPMG досягти успіху в Fortune500?

Ці ж компанії допоможуть у реалізації своїх здібностей. Перехід у Parimatch був пов’язаний із діяльністю KMG. Parimatch приділяла більше уваги тим, хто зміг пройти освітню програму у школі KPMG.

Як ви опинилися в Parimatch?

Спершу запропонували попрацювати начальником відділу. Після цього Parimatch виповнилося 18 років. Але фактично компанія почала перебудовуватись.

Як це сталося?

Сергій Порунов та його друзі працювали у Paritmatch. Проаналізувавши погляди цінностей, вони хотіли запропонувати роботу та запропонували посаду.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*