На Хустщині натрапили на небезпечну знахідку

Боєприпас часів Другої світової війни виявили на вулиці Вокзальна 27 липня.

В ДСНС Закарпаття розповідають, що небезпечною знахідкою виявився артилерійський снаряд калібром 152 мм, часів Другої світової війни.

На щастя, боєприпас не завдав нікому шкоди. Піротехніки вилучили снаряд та знешкодили.

Нагадаємо, горе-блогер розбив в супермаркеті пляшку віскі за $7500 (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*