На Іршавщині на автомобільній дорозі у тракторного причіпа находу відірвало колесо.
Інформацію про дорожньо-транспортну пригоду опублікували у мережі.
Повідомляється, що автопригода сталася сьогодні, 28 червня, на шляху Іршава – Ільниця.
Ймовірно, причиною ДТП стали гострі глибокі ями на дорозі, адже вищезгаданий відрізок шляху вже багато років перебуває у аварійному стані.
За попередньою інформацією, обійшлося без потерпілих.
На місці ДТП ускладнено автомобільний рух.

Більше подроибиць читайте згодом на сайті Закарпатський ДІАЛОГ.
Нагадаємо, що на Іршавщині у ДТП постраждав 8-річний хлопчик.

Додайте коментар