На Іршавщині через ями на дорозі сталася ДТП: опубліковано фото (ФОТО)

На Іршавщині на автомобільній дорозі у тракторного причіпа находу відірвало колесо.

Інформацію про дорожньо-транспортну пригоду опублікували у мережі.

Повідомляється, що автопригода сталася сьогодні, 28 червня, на шляху Іршава – Ільниця.

Ймовірно, причиною ДТП стали гострі глибокі ями на дорозі, адже вищезгаданий відрізок шляху вже багато років перебуває у аварійному стані.

За попередньою інформацією, обійшлося без потерпілих.

На місці ДТП ускладнено автомобільний рух.

Більше подроибиць читайте згодом на сайті Закарпатський ДІАЛОГ.

Нагадаємо, що на Іршавщині у ДТП постраждав 8-річний хлопчик.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*