На Іршавщині ДТП: на місці “швидка” та поліція

Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 11 липня.

Близько 23-ої години на виїзді з Іршави у сторону Сільця сталася дорожньо-транспортна пригода.

Наразі на місці події працюють медики “швидкої” та патрульні поліцейські. Тож, ймовірно, є потерпілі.

Рух дорогою ускладнений.

Більше подробиць читайте згодом на сайті Закарпатський ДІАЛОГ.

ЕКСКЛЮЗИВ

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*