Водій ВАЗу з вісьмома пасажирами у салоні зробив карколомну дорожньо-транспортну пригоду.
Близько 4-ої години ранку на одній з вулиць у селі Білки водій легкового автомобіля марки ВАЗ перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння перекинувся на дах. Про це повідомляє Голос Карпат.
Відомо, що в салоні транспортного засобу перебувало ще восьмеро пасажирів. Попередньо, вони всі також були не тверезі.
Очевидці зазначають, що до моменту аварії автомобіль на шаленій швидкості їздив вулицями села.
В результаті ДТП ніхто не отримав серйозних травм: і водій, і пасажири відбулися лише переляком та дехто з них незначними ушкодженнями тіла.
Офіційні подробиці читайте згодом на сайті Закарпатський ДІАЛОГ.
Нагадаємо, на Берегівщині прикордонники потрапили у ДТП: опубліковано фото (ФОТО).

Додайте коментар