Автопригода зі смертельними наслідками сталася сьогодні, 8 липня.
У селі Дубрівка під колеса сміттєвозу потрапила молода жінка. Вона отримала важкі травми, які виявилися несумісними з її життям.
Трагедія сталася на території місцевого звалища.
Що стало причиною та інші подробиці наразі уточнюються. Більше читайте згодом на сайті Закарпатський ДІАЛОГ.
Відзначимо, що сьогодні на Іршавщині сталися ще дві ДТП:
- підранок у селі Білки водій автомобіля наїхав на чоловіка;
- в Іршаві на одному з перехресть зіткнулися два легковики.
ЕКСКЛЮЗИВ

Додайте коментар