На Іршавщині розпочалася Covid-вакцинація (ФОТО)

Про це повідомила Оксана Булеза.

Повідомляється, що вакцинальна кампанія розпочалася вчора, 13 березня.

”На базі АЗП-СМ м.Іршава проводилася вперше вакцинація мобільною бригадою Хустського центру первинної медико-санітарної допомоги, які включені в перший етап вакцинування. Їм в допомагали наші працівники, які пройшли відповідне навчання та отримали сертифікати допуску до роботи з проведення вакцинації COVID-19 у складі 1 лікаря та 2 сімейних медичних сестер”, – йдеться в повідомленні.

Також медик додала, що щеплення проводилося вакциною проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV -2. 12.03.2021 року першочергово в процес вакцинації включилася Іршавська станція екстреної медичної допомоги та КНП “Іршавська міська лікарня”.

Всього зроблено 20 щеплень:
3 – працівники ЕМД;
8 – КНП “ІМЛ”;
6 – працівників Іршавського центру первинної медичної допомоги;
1 – пенсіонер 70+;
2 – підприємці.

Булеза Оксана також розповіла, що вакцинація проходила без ускладнень, за кожним пацієнтом велося спостереження не менше 30хв. всі 20 вакцинованих внесені в електронну систему “Мед Дата” і чекають 28 днів до наступної вакцинації.

”Шановні жителі нашого району наполегливо просимо Вас, хто бажає вакцинуватися безкоштовно, звертайтеся по місцю проживання до своїх сімейних лікарів, які внесуть Вас у списки для проведення вакцинації у наступному етапі, адже тільки вакцинація наших рідних, знайомих і нас зможе вберегти від небезпечної хвороби”, – звернулася медик.

Нагадаємо, SÚKL зафіксував підозрілі смерті людей, які можуть бути пов’язані з вакцинацією проти Сovid-19.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*