Моторошна дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 19 липня.
По обіді у селі Сільце на пішохідному переході водій автомобіля збив пішохода. Про це повідомляють у мережі.
Попередньо відомо, що на місці аварії працювали патрульні поліцейські та медики “швидкої”.
Потерпілого чоловіка з важкими травмами було госпіталізовано до реанімаційного відділення Іршавської лікарні.
Більше подробиць читайте згодом на сайті Закарпатський ДІАЛОГ.
Нагадаємо, на Закарпатті прикордонник на смерть збив малолітню дитинку: що відомо про страшну ДТП (ФОТО).

Додайте коментар