На території колишньої Іршавщини (тепер Хустщини) на подвір”ї навчального закладу знищили дендропарк.
Мова про Кушницьку ЗОШ. Про це в соцмережі повідомила директорка школи Ганна Белей:
“Це жахлива бездіяльність людей, які ніщо ще не створили і не збудували своїми силами і руками, а знищили за півдня те, що нами односельчанами і керівниками села відтворювалося майже півстоліття”, – йдеться в дописі.











Нагадаємо, над Іршавщиною розпилювали хімікати: що відомо.

Непотрібно роздувати з мухи слона. Ось цитата голови громади, щодо цієї вирубки дерев.
“На цьому тижні в Кушницькому закладі загальної середньої освіти у відповідності до рішення сесії ” Про затвердження акту обстеження аварійних дерев” – проведено порізку таких.
Деревина приймається на баланс даного закладу, пиломатеріали заплановано використати на закінчення ремонту підлоги спортзалу.
На місці вирубаних дерев повинні з’явитися молоді саджанці.”
Непотрібно роздувати з мухи слона. Ось цитата голови громади, щодо цієї вирубки дерев.
“На цьому тижні в Кушницькому закладі загальної середньої освіти у відповідності до рішення сесії ” Про затвердження акту обстеження аварійних дерев” – проведено порізку таких.
Деревина приймається на баланс даного закладу, пиломатеріали заплановано використати на закінчення ремонту підлоги спортзалу.
На місці вирубаних дерев повинні з’явитися молоді саджанці.”