На Іршавщині знищили шкільний дендропарк – соцмережі (ФОТО)

На території колишньої Іршавщини (тепер Хустщини) на подвір”ї навчального закладу знищили дендропарк.

Мова про Кушницьку ЗОШ. Про це в соцмережі повідомила директорка школи Ганна Белей:

“Це жахлива бездіяльність людей, які ніщо ще не створили і не збудували своїми силами і руками, а знищили за півдня те, що нами односельчанами і керівниками села відтворювалося майже півстоліття”, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, над Іршавщиною розпилювали хімікати: що відомо.

2 Коментарів

  1. Непотрібно роздувати з мухи слона. Ось цитата голови громади, щодо цієї вирубки дерев.
    “На цьому тижні в Кушницькому закладі загальної середньої освіти у відповідності до рішення сесії ” Про затвердження акту обстеження аварійних дерев” – проведено порізку таких.
    Деревина приймається на баланс даного закладу, пиломатеріали заплановано використати на закінчення ремонту підлоги спортзалу.
    На місці вирубаних дерев повинні з’явитися молоді саджанці.”

  2. Непотрібно роздувати з мухи слона. Ось цитата голови громади, щодо цієї вирубки дерев.
    “На цьому тижні в Кушницькому закладі загальної середньої освіти у відповідності до рішення сесії ” Про затвердження акту обстеження аварійних дерев” – проведено порізку таких.
    Деревина приймається на баланс даного закладу, пиломатеріали заплановано використати на закінчення ремонту підлоги спортзалу.
    На місці вирубаних дерев повинні з’явитися молоді саджанці.”

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*