У селищі міського типу Міжгір‘я в Хустському районі у кішки виявлено небезпечну хворобу – сказ.
Як повідомили в пресслужбі У ДСНС в Закарпатті, для координації заходів з локалізації та ліквідації сказу заплановано проведення засідання ДНПК, де буде затверджено план заходів з попередження поширення та ліквідації сказу на території Міжгір’я.
Нагадуємо: пожежа в санаторії на Міжгірщині (ФОТО)

Додайте коментар