На Міжгірщині виявлено сказ

У селищі міського типу Міжгір‘я в Хустському районі у кішки виявлено небезпечну хворобу – сказ.

Як повідомили в пресслужбі У ДСНС в Закарпатті, для координації заходів з локалізації та ліквідації сказу заплановано проведення засідання ДНПК, де буде затверджено план заходів з попередження поширення та ліквідації сказу на території Міжгір’я.

Нагадуємо: пожежа в санаторії на Міжгірщині (ФОТО)

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*