На митному посту “Тиса” вилучили 6 старовинних картин, які ввозили в Україну

На митному посту “Тиса” закарпатські інспектори затримали на в’їзді в Україну авторські художні твори. Про це розповіла речниця Закарпатської митниці Вікторія Сенгетовська.

За її словами, 44-річний буковинець, повертаючись із Португалії, для перетину обрав на українсько-угорському кордоні “червоний коридор”.

Чоловік задекларував вживаний одяг та бігову доріжку. Усно, за словами речниці, підтвердив, що не переміщує в мікроавтобусі інших товарів, які підлягають декларуванню.

“Втім, інспектори перевірили багажний відсік транспортного засобу, де їхню увагу привернула картонна коробка. В ній, як виявилося, водій перевозив 6 старовинних художніх картин різних авторів і розмірів. Так, 4 твори живопису — з натюрмортами, 2 картини — сюжетні”, — розповіла Вікторія Сенгетовська.

Вона розповіла, що відносно перевізника складено протокол за “недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення”. Санкцією за порушення є накладення штрафу в розмірі 100 % вартості картин.

Вартість полотен, за словами речниці, оцінить експерт і встановить, чи становлять вони культурну цінність та чи потребують дозвільних документів для ввезення в Україну.

Нагадаємо, що півмільйона фунтів стерлінгів вилучили на кордоні: що відомо (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*