На початку вересня: для закарпатців опубліковано важливу інформацію

У вересні Землю накриє декілька магнітних бур різної потужності.

Метеозалежним людям ці періоди пережити важко, але є поради, які допоможуть уникнути негативного впливу сонячних спалахів. Про це повідомили в Meteoagent.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівники СБУ звернулися до закарпатців із важливою інформацією

Метеорологи зазначили, що у зв’язку з надмірною активністю Сонця магнітні бурі на Землі відбудуться 3, 4 і 5 вересня з індексом 6 (високий).

Зокрема, у цей період варто бути обережними, адже бурі негативно впливають на стан здоров’я людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський терміново звернувся до українців

Також 13 та 16 вересня очікуються середні магнітні бурі. У такий період краще відмовитися від важкої, жирної їжі, алкоголю та енергетичних напоїв.

Варто зауважити, що прогноз сонячних і геомагнітних бур розраховується за допомогою супутникових систем NOAA, TESIS і наукових міжнародних метеорологічних лабораторій у всьому світу, тому він дає точні результати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мережею шириться обурливе відео, відзняте на Закарпатті (ВІДЕО)

У зону ризику метеоудару потрапляють вагітні жінки, маленькі діти та люди похилого віку. Найбільша ймовірність впливу стосується людей, які мають проблеми із серцем або судинами.

Під час магнітних бур може почати боліти голова й суглоби. З’являються проблеми з тиском, серцем та сном. Також у цей період може проявлятися апатія, агресія, неспокій та страхи.

У такі дні варто забезпечити собі повноцінний сон та не перевтомлюватися. Необхідно скоротити емоційні та фізичні навантаження, більше відпочивати.

Нагадаємо, що Україну попереджають про ймовірну зраду Заходу, яка дозволить Путіну виграти війну – ЗМІ.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*