На полігонах у Білорусі помітили намети з військовими РФ – ЗМІ (ФОТО)

Опубліковано супутникові знімки з полігону Обуз-Лісновський під Барановичами та полігону Репища під Осиповичами.

Супутникові знімки зафіксували на полігонах у Білорусі російські винищувачі МіГ-31К, поруч із якими знаходяться контейнери, де можуть зберігатися ракети Кинджал. Неподалік стоять намети з російськими військовими. Про це пише Радіо Свобода із посиланням на супутникові знімки Planet Labs. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи продовжать воєнний стан в Україні після 21 листопада

На 230-му загальновійськовому полігоні у Білорусі Обуз-Лісновський під Барановичами (Брестська область) видно два наметові табори. Розміри більшого – 150х220 метрів (більше двох футбольних полів – ред.). Поруч із ним ще одне наметове містечко – 90х90 метрів. 

Зазначається, що загалом туди доставили щонайменше 150 наметів. Поряд з ними близько 200 одиниць військової техніки, переважно вантажівки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейські посилено патрулюють автошляхи Закарпаття: Що перевіряють (ВІДЕО)

На північ від табору розташований польовий госпіталь розміром 100 на 80 метрів. Також на полігоні є 40 наметів загальною площею 100 на 60 метрів. 

На військовому полігоні Репища під Осиповичами (Могилівська область) з супутника побачили щонайменше 35 військових наметів. Поруч знаходиться стоянка для техніки (150 на 150 метрів), а на ній вантажівки та кілька машин, схожих на гаубиці. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гори підручників посеред цегли: Бійці Закарпатської бригади показали наслідки атак окупантів (ФОТО)

Нагадаємо, що неподалік Закарпаття трапився землетрус магнітудою 5,4 бали.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*