На Виноградівщині у теплиці виловили величезну змію (ВІДЕО)

У селі на Виноградівщині у теплицю заповзла величезна змія.

Про це у мережі повідомила жителька Боржавського Маряна Костак Боршош:

“Жив у теплиці”, – йдеться в описі відео.

Нагадаємо, що на Виноградівщині вночі горів будинок (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*