На Закарпатті батьків закликають вплинути на вчителів, які не хочуть вакцинуватися

В Закарпатській області наразі щеплено лише близько третини усіх педагогів.

Тому батьків школярів закликають вплинути на вчителів, які не хочуть вакцинуватися. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний.

“На Закарпатті середній показник щеплених вчителів у загальноосвітніх закладах області складає 34%. Це означає, що з наступного тижня, якщо ми перейдемо у “жовту” карантинну зону, чимало шкіл не зможуть працювати у звичному режимі навчання, а перейдуть на дистанційну або змішану форму. Відтак, ми радимо батькам, представникам батьківських комітетів повпливати на педагогічні колективи та їхнє рішення щодо щеплення”, – сказав Пшеничний.

За його словами, найнижчі показники щеплень у педагогічних колективах на Закарпатті має місто Хуст, Іршавська тергромада, Тячівський та Рахівський райони.

“Хоча, разом із тим, у нас є громади, де показник щеплених вчителів складає 80%, наприклад, Мукачівська, Баранинська ТГ”, – повідомив Пшеничний.

Нині на Закарпатті, додав він, діють 217 пунктів щеплення та 15 Центрів вакцинації для імунізації населення. Для бажаючих щепитися від коронавірусу у наявності та доступі є всі вакцини.

Нагадаємо, в сусідній Угорщині проти Covid-19 вакциновано понад 60%, а в Словаччині — 43% населення.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*