На Закарпатті начальник в’язниці може опинитися за гратами: всі подробиці

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо колишнього начальника установи виконання покарань на Закарпатті.

Формулювання статей – зловживання службовим становищем з метою отримання неправомірної вигоди для інших юридичних осіб (ч. 1 ст. 364 КК України) та службове підроблення, що вчинене групою осіб (ч. 1 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України). Про це повідомила пресслужба Закарпатської прокуратури.

“За даними слідства, держустанова уклала договір із підрядним товариством на виконання капітального ремонту режимного корпусу. Загальна вартість проєкту становила понад 1 мільйон гривень. Обвинувачений без проведення необхідного технічного нагляду підписав і завірив печаткою ряд документів, в яких обсяги та вартість виконаних робіт було завищено. При цьому ремонтні роботи на об’єкті підрядник повністю не виконав”, – йдеться в повідомленні.

Протиправними діями установі завдано збитки у розмірі 165 тисяч гривень, які неправомірно перераховано товариству з обмеженою відповідальністю в якості оплати за договором підряду.

Примітка: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, що закарпатка примушувала своїх дітей до ганебної справи: всі деталі.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*