На Закарпатті новий добовий рекорд щеплень

Продовжується вакцинація населення проти СOVID-19.

Як повідомляють у Закарпатському обласному центрі громадського здоров’я за добу встановили новий щеплювальний рекорд.

Загалом було зроблено 3297 щеплень за добу. Із них – 613 людей щеплені першою дозою, а 2 684 людини – другою дозою.

Крім цього у центрі нагадують про мобільні бригади, які будуть працювати на вихідних

  • м. Перечин, вул. Ужанська, 8 (АЗПСМ);
  • смт Великий Березний, вул. Шевченка, 27 (малий зал адмінбудівлі РДА);
  • м. Чоп, вул. Приозерна, 4 (міська лікарня);
  • м. Свалява, площа Головна, 1 (сесійна зала Свалявської міської ради);
  • м. Берегово, вул. Мукачівська, 6 (зал засідань РДА);
  • смт Воловець, вул. Пушкіна, 8 (сесійна зала адмінбудівлі РДА);
  • смт Міжгір’я, вул. Шевченка, 97 (сесійна рада РДА);
  • м. Рахів, площа Миру, 1 (адмінбудівля РДА);
  • м. Іршава, площа Народна, 3 (сесійна зала Іршавської міської ради).

Графік роботи: у суботу та неділю щотижнево, з 9:00 по 17:00.

В центрах щепитимуть вакциною CoronaVac.

Також 5 пунктів вакинації, які були відкриті раніше, продовжать свою роботу за адресами:

  1. м. Ужгород, вул. Студентська набережна, 8 (“Падіюн”)
  2. м. Мукачево, вул.Ш Августина, 21 (сесійна зала Мукачівської райради)
  3. м.Хуст, вул. Карпатської Січі, 21 (сесійна зала Хустської райради)
  4. м.Виноградів, пл.Миру, 3 (Виноградівський міський будинок культури)
  5. м.Тячів, вул.Незалежності, 30 (сесійна зала Тячівської районної ради)

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*