На Закарпатті обирають найкращі компресори для виробничих ліній разом із “ЕккоЕйр”

Малі та середні виробництва в Україні з кожним днем ​​стають все більш поширеною формою провадження господарської діяльності. Та, це й не дивно, бо і на Закарпатті щороку збільшується кількість невеликих цехів та підприємств із випуску різних видів промислової продукції. Часто у роботі вони використовують різне високотехнологічне обладнання, оскільки саме за його допомогою собівартість випуску здешевлюється. Нерідко, саме компресори eccoair.ua приходять на допомогу підприємцям і допомагають залишатися конкурентоспроможними.

Кращі з кращих

Варто відзначити, що співпраця з компанією “ЕккоЕйр” має ряд важливих переваг. До них можна з упевненістю віднести:

  • співробітництво із заводом-виробником (Туреччина) без посередників та фірм-прокладок, що безпосередньо впливає на ціну та сприяє здешевленню товарів;
  • повноцінне сервісне обслуговування цілодобово, без вихідних на всій території України;
  • широкий асортимент компресорів із найрізноманітнішими характеристиками для того, щоб задовольнити запити кожного підприємця;
  • стабільно низькі ціни на продукцію найвищої якості;
  • наявність запасних частин для швидкого та якісного ремонту;
  • можливість продовження гарантії під час укладання договору на сервісне обслуговування;
  • зручна техпідтримка;
  • доступні різні варіанти оплати та доставки (включаючи самовивіз зі складу).

Для виробництва та сервісу

Для того, щоб у термін і якісно виконувати різні завдання на виробництві, іноді доводиться обирати. І вибір цей буває дуже не легкий. Придбати багато дороговартісного електроінструменту або скористатися досягненнями сучасності і побалувати свою виробничу лінію апаратами на стислому повітрі? Компресори від компанії “ЕккоЕйр” (гвинтові, поршневі) здатні виконувати дуже широке коло завдань.  це вже дозволяє вам сконцентруватися на головному. 

Один такий компресор з легкістю замінює десяток одиниць дороговартісного електроінструменту, який і так згодом просто вийде з ладу. Та тим більше, передові технології, за якими виробляється це обладнання, дозволяють поєднувати в одному корпусі складові різного призначення. От як наприклад, фільтри, осушувачі повітря, балони, а також безпосередньо компресори.

Коло застосування такого компресорного обладнання надзвичайно широке. Перше, що зазвичай спадає на думку – це лакофарбові підприємства (автомобільні, перш за все). Однак на території Закарпаття досить багато інших потенційних щасливих власників компресорів від “ЕккоЕйр”. А особливо їх кількість збільшилась піля повномасштабного вторгнення армії вбивць і гвалтівників на нашу рідну землю. Бо десятки успішних підприємств зі всієї України релокували на Закарпаття. Це і харчова промисловість, і хімічна промисловість, і фармацевтика, і виробничі потужності (механозбірні та слюсарні цехи).

Для своїх клієнтів компанія “ЕккоЕйр” ні намить не припиняла працювати. Працювали навіть після 24 лютого 2022 року. Під час потужних обстрілів різних українських міст балістичними та крилатими ракетами окупантів. Бо кожен клієнт важливий. Клієнти для компанії “Екко Ейр” завжди на першому місці!

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*