На Закарпатті посадовець за хабар сяде на п’ять років: подробиці

Колишнього начальника одного з відділів УДСНС України в Закарпатській області визнано винним у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) та засуджено до реальної міри покарання.

Прокурором у суді доведено, що чоловік, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, вимагав та одержав від директора товариства хабар за сприяння у погодженні актів прийняття до експлуатації систем протипожежного захисту та виконаних робіт із вогнезахисної обробки кількох об’єктів санаторію у с. Кваси на Рахівщині. Безперешкодне оформлення такої дозвільної документації засуджений «оцінив» у 21 тисячу гривень.

Службовця викрили після одержання другої частини неправомірної вигоди. Вже наприкінці 2019 року вироком Ужгородського міськрайонного суду його засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі. Відтоді громадянин неодноразово подавав скарги до судів апеляційної та касаційної інстанції, намагаючись поновити пропущені ним строки на оскарження вироку. У цьому йому відмовили, а вирок суду першої інстанції наразі набув законної сили.

Так, колишнього посадовця-корупціонера засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з функціями представника влади, строком на 3 роки та з конфіскацією усього майна, – інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

Нагадаємо, хустянин проведе за гратами 10 років: що він накоїв.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*