На Закарпатті посилили карантин через критичну ситуацію з COVID-19

На Закарпатті ухвалили рішення посилити карантинні обмеження. На такий крок підштовхнула важка ситуація з коронавірусом в області. За останню добу недугу виявили у рекордної для регіону кількості хворих.

Про це повідомила Закарпатська ОДА.

Регіональна комісія з ТЕБ та НС ухвалила рішення посилити карантин на території тих населених пунктів, де ситуація – найбільш загрозлива. За попередню добу в області виявили 748 нових випадків COVID-19.

”Ситуація в області критична, лікарні заповнені на 81%. Враховуючи тенденцію останніх днів у наших медичних закладах не залишиться жодного вільного ліжка. Попереду вихідні. Нам терміново потрібно розірвати цей ланцюг інфікування”, – наголосив голова ОДА Анатолій Полосков.

Які обмеження ввели і що під забороною:

барів, ресторанів, кафе тощо, крім як на винос чи з доставкою;

✅ торгово – розважальних центрів;

✅ закладів розважальної діяльності;

✅ закладів культури;

✅ спортзалів, фітнес-центрів, басейнів;

✅ проведення всіх масових заходів;

✅ робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів;

✅ непродовольчих ринків;

✅ відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти!

Нагадаємо, ”Система не витримує – вибиває все світло”: Лікарка розповіла всю правду ситуацію з COVID на Закарпатті.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*