На Закарпатті розшукують щасливчика, що виграв у лотерею 600 тисяч

Portrait of a smiling young blonde girl showing bunch of money banknotes and holding plastic credit card isolated over yellow background

1 вересня 2021 року відбувся розіграш лотереї «Мегалот», під час якого невідомий щасливчик, який купив білет у Закарпатті, виграв 600 000 гривень. Що дивно – переможець досі не звернувся за виграшем!

«На жаль, власник призу досі не зв’язався з представниками компанії, хоча минуло вже більше трьох тижнів! Щиро сподіваємось, що найближчим часом він знайдеться. Припускаємо, що переможець просто забув перевірити свій лотерейний білет. Тож якщо ви купували «Мегалот», радимо ще раз переглянути результати розіграшу. Можливо, саме ви і є власником цього виграшу!
Якщо це так, то чекаємо на ваш дзвінок на безкоштовну гарячу лінію за номером 0800 21 00 65», – повідомляє менеджер зі зв’язків з громадськістю оператора державних лотерей«М.С.Л.» Альона Бурмістрова.

Хочемо нагадати, що свій виграшний білет щасливчик придбав в Ужгороді 1 вересня (тобто у день розіграшу) о 10:52 у супермаркеті «Вопак», що на вулиці Бестужева, 9. На лотерею він витратив 28 гривень.

Переможець правильно передбачив номери 6 кульок, які випали із лототрону у день розіграшу. А всього кульок було 42.

Що цікаво – власник виграшного білета був усього в одному кроці від зриву найбільшого джек-поту, що наразі розігрується в Україні!

Йому не вистачило вгадати тільки одну з дев’яти Мегакульок, які збільшують виграші. Якби вгадав, розмір призу склав би 11 600 000 гривень!

Нагадаємо, 100% госпіталізованих хворих на коронавірус у Мукачеві – невакциновані.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*